Darovanie 2% za rok 2023

Ahojte,
máme za sebou ďalší úspešný rok a s jeho koncom opäť možnosť pomôcť darovaním 2 resp. 3% z našich daní na podporu aktivít, ktoré poslúžia možno práve tebe a tvojím kamarátom.

Ktoré aktivity boli pre náš lezecký klub tie hlavné v roku 2023?
Za jednoznačne najväčší úspech tejto sezóny považujeme brigádu na Platni, ktorá sa uskutočnila dňa 22.7.2023. Podarilo sa nám tam vybudovať tri úrovne terás. Táto brigáda bola prvou etapou a v roku 2024 je plánované druhé kolo, v ktorom sa vybudujú schody pre ľahší a bezpečnejší prístup a pohyb pod skalou.

Zároveň sme preisťovali lezeckú oblasť Medené Hámre, kde sa celkovým počtom ciest hýbeme už okolo čísla 200!, ale aj novú oblasť Kamenné srdce v DNV.
V roku 2023 na Kamennom srdci pribudli dve lezecké línie, čím sa celkový počet ciest zvýšil na 15.
Na Kamennom srdci sa uskutočnil taktiež Metodický deň i klubová kapustnica.

V roku 2024 chystáme pre našich členov aj „Kurz skalného lezenia – lezenie viac-dĺžkových ciest“. Tomuto kurzu budú predchádzať online prednášky. Zavŕšením celého procesu bude viacdňový kurz viac-dĺžkového lezenia pravdepodobne na Hrádku.

Ak podporuješ to čo robíme pre lezcov a rozhodneš sa darovať svoje 2 alebo 3%, budeme veľmi radi a vopred Ďakujeme za každé jedno euro.

Ak si sa zúčastnil našich dobrovoľníckych aktivít a potrebuješ potvrdenie ozvi sa na náš mail info@carpathianclimb.sk.

Pre jednoduchosť si môžeš stiahnuť predvyplnený formulár a ďalšie dokumenty tuto na stránke.

A nakoniec krátka ochutnávka toho o čo sa snažíme:

Stranka Karpatskeho lezeckeho klubu. Novinky z nasej kuchyne, spolocne akcie a pod.